Our Gallery

Contact Info

Uniben, 1,5 Mg Ml, Aerozol Do Stosowania W Jamie Ustnej, 30 Ml Portal Doz Pl

Uniben, 1,5 Mg Ml, Aerozol Do Stosowania W Jamie Ustnej, 30 Ml Portal Doz Pl

Uniben to lek w formie aerozolu do stosowania w ostrych stanach zapalnych jamy ustnej i gardła. Uniben stosuje się miejscowo, spryskując powierzchnię błony śluzowej jamy ustnej i (lub) gardła. Leczenie nie powinno trwać dłużej niż 7 dni, chyba, że lekarz zaleci inaczej. Ból gardła, trudności w przełykaniu śliny, gorączka, nasilą się lub nie ustąpią po kilku dniach stosowania leku Uniben, należy skontaktować się z lekarzem. Wskazaniem do zastosowania leku Uniben jest leczenie miejscowych objawów towarzyszących ostremu stanowi zapalnemu jamy ustnej i gardła. Leku Uniben nie należy stosować u osób nadwrażliwych na benzydaminy chlorowodorek lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku.http://www.unibet-kasyno-pl.com/

  • Jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, przypuszcza że może być w ciąży lub gdy planuje mieć dziecko, powinna poradzić się lekarza lub farmaceuty przed zastosowaniem tego leku.
  • Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty.
  • Lek zawiera metylu parahydroksybenzoesan, który może powodować reakcje alergiczne (możliwe reakcje typu późnego), a także małe ilości etanolu (alkoholu), mniej niż one hundred mg na dawkę.
  • Uniben posiada w składzie benzydaminę, która należy do grupy niesteroidowych leków przeciw zapalnych (NLPZ), więc oprócz działania przeciwzapalnego wywiera efekt przeciwbólowy.
  • Jak każdy lek, lek ten może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią.

Substancją czynną leku jest benzydaminy chlorowodorek (Benzydamini hydrochloridum). Uniben posiada w składzie benzydaminę, która należy do grupy niesteroidowych leków przeciw zapalnych (NLPZ), więc oprócz działania przeciwzapalnego wywiera efekt przeciwbólowy. Lek zawiera metylu parahydroksybenzoesan, który może powodować reakcje alergiczne (możliwe reakcje typu późnego), a także małe ilości etanolu (alkoholu), mniej niż a hundred mg na dawkę. Jak każdy lek, lek ten może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią.

Uniben, 1,5 Mg/ml, Aerozol Do Stosowania W Jamie Ustnej, 30 Ml

1 ml leku zawiera 1,5 mg substancji czynnej, natomiast jedna dawka ma objętość zero,17 ml i dostarcza 255  µg benzydaminy chlorowodorku. Jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, przypuszcza że może być w ciąży lub gdy planuje mieć dziecko, powinna poradzić się lekarza lub farmaceuty przed zastosowaniem tego leku. Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty.

unibet sports

Townshendaudio